Od momentu, gdy samolot ląduje na ziemi i otwierają się drzwi, owiewa nas suchy, gorący wiatr. Tak, to Malta. Maleńka wysepka, której geograficznie bliżej do Afryki niż Europy.

Wakacje na Malcie na pewno pozostaną długo w pamięci, zwłaszcza jeśli to pierwszy zagraniczny urlop. Egzotyka tego miejsca może oszołomić. Krajobraz jest nieco pustynny, a skaliste malownicze wybrzeża usiane są skałami. Uroku wyspie dodają niewątpliwie maleńkie osady rybackie i kursujące pomiędzy nimi wiekowe autobusy. Stolica za to kusi restauracjami i niespotykaną architekturą, łączącą w sobie wpływy zarówno europejskie jak i afrykańskie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – szlaki piesze, piaszczyste plaże dostępne dla wszystkich, rejsy dookoła wyspy. Rodziny z dziećmi również nie powinny być zawiedzione – park rozrywki dostarczy naprawdę wielu niezapomnianych przeżyć każdemu, bez względu na wiek. Malta jest krajem anglojęzycznym, więc komunikacja nie będzie stanowiła dla większości problemu.

Słowem – jeśli szukasz miejsca, gdzie pogoda nie zawiedzie i z którego przywieziesz mnóstwo wspomnień – wakacje na Malcie są dla Ciebie.

https://odpustowe.pl