Zakup nowego samochodu jest dość trudny bez konieczności radzenia sobie z presją sprzedaży ze strony sprzedawcy samochodów, który ogromnie niejednokrotnie zasady dobrego wychowania zgubił już nader dawno temu.. Nie istnieje wielką tajemnicą, iż niemal każdy dealer samochodowy może zdyskredytować początkową cenę, jaką chce za samochód.

Jeżeli zatem zdecydujesz się na zakup nowego samochodu, pomożemy Ci określić, jaki charakter jest dla Ciebie odpowiedni i dobry oraz jak najlepiej negocjować podczas tej mini-wojny którą jest moment, w jakim objawiamy się naszym opanowaniem sztuki negocjacji ceny. Zanim udasz się do salonów samochodowych z książeczką czekową w ręku, oceń powody, dla których chcesz faktycznie nabyć nowy samochód. Dowiedz się, która jest podstawowa cena każdego interesującego Cię pojazdu. Im dużo wiesz o rzeczywistym koszcie, tym chwila będziesz musiał się pocić przy płaceniu za nowy nabytek.

Przed wejściem do salonu

Zanim postawisz stopę na parceli dealerskiej, musisz pomyśleć o paru rzeczach, w tymże na który typ pojazdu możesz sobie pozwolić, jaki typ samochodu jest dla Ciebie odpowiedni, albo powinieneś leasingować, lub kupować i na czym polega Twoja historia kredytowa oraz lub opłaca się nakładać sobie na barki koszt kolejnego kredytu, raty albo po postu kosztu, który z innego punktu widzenia może wykazać się niepotrzebny i głupi.

Kiedy już zdecydujesz, jakiego typu samochodu potrzebujesz, nadszedł czas, żeby przeprowadzić badania, żeby zawęzić wybór. Szereg zasobów w Necie może dostarczyć informacji porównawczych oceniających pojazdy w danych kategoriach. Podczas podejmowania decyzji porównaj takie obszary, jak bezpieczeństwo, niezawodność, oszczędność paliwa, gwarancje, koszty operacyjne, wskaźniki kradzieży, funkcje ogólne i opcje.

Uczę się do zakupu nowego samochodu

Najpierw odrób pracę domową i podejmij mądrzejszą decyzję, zanim kupisz nowy samochód. Żeby określić z wyprzedzeniem, ile masz miejsca na targi w zakresie podstawowych samochodów oraz dodatkowych opcji, przygotuj arkusz roboczy dla wszelkiego typu nowego samochodu, który rozważasz. Korzystając ze zaktualizowanych cenników dostępnych w powyższych witrynach, zanotuj koszt dealera i cenę katalogową dla danej marki, modelu i linii wyposażenia. Przemyśl gruntownie jaka droga będzie Ciż niezbędna oraz na którą możesz sobie pozwolić. Nie wszystka możliwość a nie każdy bajer jest wart wydania kolejnych tysięcy.

Zamierzasz szybko sprzedać samochód w Lublinie – odwiedź stronę skup aut Lublin.

Dla każdego samochodu wypisz żądane opcje, opisując je numerem faktury. Zanim zdecydujesz się kupić nowy samochód, zapisz koszt dealera i cenę katalogową. Sprawdź opłaty za miejsce docelowe dla owego samochodu i uwzględnij je również w koszcie dealera, jak oraz w cenie katalogowej, albowiem nie posiada żadnych pomyłek. Opłata docelowa to koszt, który dealer płaci za dostarczenie nowego samochodu do salonu.

Teraz porównaj koszt dealera z ceną katalogową tego samochodu. Różnica polega na tym, iż jesteś pokój negocjacyjny. Zrób to toż z wszą z opcji. Przed zakupem nowego samochodu możesz negocjować indywidualne opcje. Tak jak każdy zakup, powinien również winien być testowany na chłodno bez zbędnego nadmiaru emocji. Wiadomo, iż każdy klient w mniejszym bądź wyższym stopniu lubi ryk silnika jednak jego wartość nie jest warta późniejszego braku środków opłacenia czynszu.

Comments to: Zakup auta – bądź przygotowany

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *